Skip to content

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Mekanınız için en iyi çözümler

Tasarım

Ev, ofis, cafe, hotel ve mağazacılık alanlarında hizmet vermekteyiz.

3D Görselleştirme

Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan konsept ve tasarımı dijital uygulamalarla 3 boyutlu olarak görme imkanı sunmaktayız.

Uygulama

Anahtar teslim olmak üzere projelendirme ve uygulama alanlarında kontrollü takip ve mimari danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Danışmanlık

Proje sürecinin doğru planlanması ve yürütülmesi için danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Ekibimiz tarafından mekan ve yakın çevresinin analizi yapılarak projeye uygun ihtiyaç programı hazırlanmaktadır. Vaziyet planı, mekan plan ve kesitleri, kullanılması öngörülen malzemelerin yer aldığı konsept paftası, cephe çalışması, 3 boyutlu görseller ve grafiklerle çalışma süreci hazırlanmaktadır. Sunum dosyası olarak tarafınıza iletilmektedir.

Mobilya

Mekanınızın analizini yaparak mobilyaların tarz, doku, renk ve formunu bir bütün olarak değerlendirmekteyiz. Tasarımcı ve iç mimarlardan oluşan ekibimiz, müşterilerimize öneriler sunarak kendilerine en uygun tarz ve özellikte mobilya seçiminde destek olmaktadır. Mekan ve projeye göre ölçü, renk , malzeme seçilmekte; ihtiyaç ve tarzınıza uygun mobilyalar size özel tasarlanmaktadır. Üretimden önce karteladan seçilen renk, doku ve cilalar için numuneler hazırlanmaktadır. Malzeme seçimleri doğrultusunda mobilyalar yüksek kalite standartlarında, deneyimli ustalarımız tarafından üretilmektedir. Hazırlanan mobilyaların nakliyesi ekibimiz tarafından yapılmakta ve montajı gerçekleştirilmektedir.