Beşiktaş İç Mimarlık: Less and Blue

Beşiktaş İç Mimarlık

Beşiktaş iç mimarlık firması olan Less and Blue globalleşen dünyada yaşam şartlarına uyum sağlayan firmalar varlığını sürdürmekte fakat bu değişim şartlarına uyum sağlayamaya firmalar gelişememektedir. Firma olarak ev, ofis, cafe, restaurant, mağaza ve hotel alanlarında hizmet vererek ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktayız. Beşiktaş iç mimarlık ofisi olarak bilimsel, sosyal, ekonomik, kültürel, teknolojik, sanatsal ve estetik değerleri göz önüne alarak projelerimizde kültürel verilerle modern öğeleri harmanlamaktayız.

+908508850081 ya da +905362900330 nolu numaralardan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Değerlerimiz

Alanında profesyonel olan mimar ve iç mimarlarımız tarafından yenilikçi anlayışla disiplinler arası öğeler bir araya getirilmektedir. Müşteri ihtiyaç, istek ve beğenileri göz önünde bulundurarak tasarımlar yapılmakta, 3 boyutlu görseller hazırlanmakta, halı, aksesuar, mobilya, aydınlatma gibi 3 boyutlu tasarımsal tamamlayıcı öğeler seçilerek iç mekan alanları tamamlanmakta ve  farklı kombinasyonlar hazırlanarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu noktada Beşiktaş iç mimarlık ofisimizde hizmet veren iç mimar ve mimarlarımız tarafından ölçek ve malzeme farklılığı ön planda tutulmaktadır. Her proje özelinde ve müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine bağlı olarak mobilya, reklam ürünleri, aydınlatma tasarımları yapmakta ve üretmekteyiz. Fonksiyonelliği ön planda tutarak müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmaktayız. Mimari çözümlemeler sunarak fonksiyonellik ve tasarımı bir araya getirmekteyiz.

beşiktaş iç mimarlık less and blue
Beşiktaş iç mimarlık ofisi less and blue

Hizmet Alanlarımız

Proje aşamasından anahtar teslim uygulamalara kadar müşterilerimize ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda her alanda hizmet vermekteyiz. Sadece proje esnasında değil, proje hayata geçirildikten sonra da desteğimizi ve hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ev, ofis, cafe, mağaza, hotel projelendirmesinin ve yapımının yanı sıra mimari danışmanlık, bakım-onarım hizmeti de vermekteyiz. İşlev ve kullanıcı ilişkilerini sorgulayarak yeni çözümler üretmekteyiz. İç mekana odaklanmanın yanı sıra yapının fiziksel çevresini de iç mekanla birlikte değerlendirerek ele almakta ve bu iç-dış mekan ilişkisini önemsemekteyiz. İklimlendirme, tesisat, peyzaj, dış mekan mobilyası ve malzeme farklılıklarını dikkate alarak iç ve dış mekana odaklanmaktayız.

Beşiktaş iç mimarlık ofisimizde yapı malzemeleri, elektrik, su, ısıtma, soğutma, havalandırma, izolasyon konuları prensip olarak projelere yansıtılmaktadır. Hacim, form, renk, ışık, malzeme, fonksiyon gibi öğeler birleştirilerek müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre kompozisyonlar oluşturulmaktadır.

Firmamızdan fiyat teklifi almak için buradan iletişim formu doldurabilir,
info@lessandblue.com adresine mail atabilir,
+908508850081 ya da +905362900330 nolu numaralardan ulaşabilirsiniz.